وب سایت مقام
            معظم رهبری
وب سایت ریاست جمهوری
پورتال مردم
استانداری کردستان
سازمان ثبت احوال کشور
نماش نتایج 1- 15 (از 71)
صفحه:1 - 2 - 3 - 4 - 5«قبلی · بعدی »

دهه فجر انقلاب اسلامي بر همگان مباركباد

پنج شنبه 12 بهمن 1396
دههٔ فجر انقلاب اسلامی به روزهای ۱۲ تا ۲۲ بهمن گفته می‌شود که طی آن سید روح‌الله خمینی بعد از تبعید پانزده ساله در دوازدهم بهمن سال ۱۳۵۷ به ایران وارد شد و در نهایت در بیست و دوم بهمن ماه با اعلام بی‌طرفی ارتش شاهنشاهی، سلطنت پهلوی منقرض شد و انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید.

روز ملی ثبت احوال

سه شنبه 5 دی 1396
به مناسبت فرا رسیدن سوم دیماه و روز ملی ثبت احوال، در تاریخ 1396/10/04 جلسه‌ای با حضور کارکنان اداره ثبت احوال مریوان برگزار شد و ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارمندان خدوم این اداره از آقای هیوا محمدی که بعنوان کارمند نمونه انتخاب شده بود تقدیر بعمل آمد .

برگزاری اولین جلسه شورای ثبت احوال در سال جاری

دو شنبه 29 خرداد 1396
اولیتن جلسه شورای ثبت احوال در محل فرمانداری به ریاست معاونت محترم سیاسی و اجتماعی فرماندار و شرکت اعضاء بمنظور بررسی وضعیت ثبت احوال ، بررسی راهکارها و ارائه راه‌حلهای مناسب برگزار شد

رمضان، ماه مهمانی خدا

شنبه 6 خرداد 1396

روزجانباز گرامی باد

دو شنبه 11 اردیبهشت 1396

بازنشسته شدن آقای محمدصادق فاتحی فرد

سه شنبه 15 فروردین 1396
در تاریخ 30/12/1395 طی مراسمی باحضور کارکنان اداره ثبت احوال از خدمات صادقانه آقای lمحمدصادق فاتحی‌فرد در طول سی‌سال تقدیر بعمل آمد . از ایزد منان تمنا داریم دوران بازنشستگی را درکنار خانواده محترم با صحت و سلامت و شادمانی سپری نماید

بازنشستگی حامد رستمیان

سه شنبه 3 اسفند 1395
در تاریخ 30/11/1395 طی مراسمی باحضور کارکنان اداره و بازنشستگان ثبت احوال از خدمات صادقانه آقای حامد رستمیان در طول سی‌ویک تقدیر بعمل آمد . ایشان بدون شک درزمره یکی از کارشناسان خبره سازمان ثبت‌احوال به حساب می‌آید از ایزد منان تمنا داریم دوران بازنشستگی را درکنار خانواده محترم با صحت و سلامت و شادمانی سپری نماید

میلاد نور مبارک

دو شنبه 22 آذر 1395
ولادت حضرت پیامبر اکرم (ص) را برتمام مسلمین جهان تبریک عرض می نمائیم

3 دی ماه ؛ روز ثبت احوال

دو شنبه 15 آذر 1395
ثبت احوال بصورت یکپارچه و منسجم در جهان مربوط به قرن نوزدهم میلادی است. در ایران همزمان با نوسازی و مدرنیزاسیون و نیاز به شناسایی اتباع جهت ایجاد ارتش منظم، اخذ مالیات و... تاسیس ثبت احوال در دستور کار قرارگرفت از این رو در جلسه مورخه 30 آذر ماه 1297 هجری شمسی به تصویب هیات وزیران رسید و با صدور اولین شناسنامه برای دختری به نام فاطمه ایرانی در تاریخ 3 دیماه 1297 در تهران فعالیت خود را آغاز کرد.

نثار گل و عطر افشاني از مقام شامخ شهدا

شنبه 12 دی 1394
در روز ياد شده ضمن هماهنگي با فرمانداري و رياست محترم بنياد شهيد و امور ايثارگران و با شركت كليه همكاران در مراسمي در گلزار شهدا با نثار گل و عطر افشاني از مقام شامخ شهدا تجليل بعمل آمد .

سومين جلسه شوراي ثبت احوال

دو شنبه 7 دی 1394
سومين جلسه شوراي ثبت احوال با حضور فرماندار و سايراعضا شورا صبح امروز در فرمانداري مريوان برگزار شد. موضوع اصلي جلسه پيرامون طرح اجرايي کارت هوشمند ملي و بهينه سازي و تسريع در روند اجراي آن بود که با ايراد سخناني توسط آقاي عثمان اخگر شروع شد، ايشان در ابتدا ضمن تبريک هفته وحدت و روز ثبت احوال به ارائه ي گزارشاتي در زمينه آمار و خدمات چهار گانه وقايع ثبت احوال و خدمات کارت هوشمند پرداخت.

تبريک روز ثبت احوال به کارکنان اداره ثبت احوال مريوان

یکشنبه 6 دی 1394
روز يكشنبه 6/10/1394 جناب آقاي شيخ احمدي رياست محترم منابع انساني و پشتيبانتي اداره كل بمنظور ديدار با كاركنان و در هفته ثبت احوال ضمن بازرسي از واحدهاي مختلف اداره جلسه اي با حضور كاركنان ضمن تبريك روز ثبت احوال از طرف خويش و به نيابت از طرف جناب آقاي آقايي مدير كل محترم با ايراد بياناتي بر تكريم هر چه بيشتر ارباب و رجوع تأئيد نمودند .

شركت در برنامه زنده راديويي

یکشنبه 6 دی 1394
در تاريخ 5/10/1394 رئيس اداره آقاي اخگر با شركت در برنامه زنده راديويي بمدت 1 ساعت بمناسبت روز ثبت احوال ضمن بيان عملكرد و تشريح چگونگي ثبت نام كارت هوشمند ملي و همچنين تشويق مردم به ثبت نام كارت هوشمند ملي به سؤالات مردم پاسخ درخور ارائه نمودند .

مراسم سالگرد تأسيس ثبت احوال

یکشنبه 6 دی 1394
روز چهارشنبه 2/10/1394مراسم سالگرد تأسيس ثبت احوال برگزار گرديد از ساعت 8 تا 13 در جلسه با رياست مديز كل محترم و با حضور معاونين اعضاي ستادي اداره كل و همچنين رؤساي ادارات تابعه جلسه اي به منظور بررسي وضعيت موجودي و ارائه راه حلهاي بهبود وضعيت برگزار شد . و در بعدازظهر همانروز از ساعت 3 الي 5 جلسه اي با حضور امام جمعه محترم شهرستان سنندج و دكتر فيروزي معاونت محترم استاندارضمن تقدير از كاركنان بر گزيده از سند سجلي عالم و شاعر فرزانه مرحوم حق شناس و با حضور خانواده محترم ايشان گنجينه اسناد اداره كل رونمايي شد.

هفته ثبت احوال

پنج شنبه 3 دی 1394
هفته ثبت احوال از روز سوم دي ماه شروع و تا پايان روز 9 دي ماه ادامه دارد و به شرح ذيل نامگذاري شده است: 3 دي : ثبت احوال و فرهنگ سازي 4 دي : ثبت احوال و اتقان اسناد هويتي 5 دي : ثبت احوال و کارت هوشمندملي 6 دي : ثبت احوال و توليد و انتشار آمار جمعيتي و مهاجرت 7 دي : ثبت احوال و دولت الکترونيک 8 دي : ثبت احوال و واگذاري امور تصدي گري 9 دي : ثبت احوال و نظام جامع شناسايي ايرانيان